Nabízíme Zajímavosti a novinky
Vítejte na webu klimatizacebrno.cz

Specializujeme se na kompletní dodávky klimatizací Fujitsu v Brně a blízkém okolí, po domluvě zajistíme montáž i servis do větších vzdáleností.

01.06.2014

Jak vyzrát na letní parné dny? Klimatizace Brno Vám to usnadní.

A je to tady! Období léta a s ním vedra, kdy rtuť teploměru přesahuje venkovní teploty 35 stupňů. Hledáme alespoň malý kousek místa, kde bychom se mohli osvěžit, když je venku nesnesitelné dusno, ani záclona se nepohne a Vaším přáním je být u moře s drinkem v ruce. Nyní máte možnost to snadno

01.05.2014Doporučujeme

Firma TopRklima z Brna je specializovaná na montáž a servis klimatizací FUJITSU.

TopRklima

KLIMATIZACE BRNO
http://www.topr-klima.cz/


Kovárna Vytopil je umělecké kovářství v Brně s dlouholetou tradicí.

Profesionální dodávka klimatizace v Brně a blízkém okolí.

Klimatizace FUJITSU


         

Komfort a pohodlí                          

                                                                                                                         FUJITSU GENERAL LIMITED      


Fujitsu General vytváří produkty vysoké kvality v harmonii s životním prostředím. Poskytujeme komfort v souladu s naší základní politikou "vytvářet komfortní prostředí" sjednocením klimatizační technologie a kreativity, o které se již po mnoho let staráme.

 
Vytváření prvotřídních produktů s vyšší energetickou úsporností a komfortem

Spojením originální inverterové a chladící technologie jsou vytvářeny prvotřídní výrobky převyšující stávající normy pro úsporu energie. Naše nové modely pak poskytují vysoký komfort i významné energetické úspory.
 

                        V - PAM     Výkonnější kompresor díky technologii V - PAM. 

 

Harmonie mezi globální ochranou životního prostředí a firemními aktivitami


Skupina Fujitsu General usiluje o obchodní aktivity, které dosáhnout harmonie mezi ochranou globálního životního prostředí a firemními aktivitami. Ochrana životního prostředí se stává důležitým faktorem v řízení firmy. Skupina Fujitsu General pracuje na vylepšení ochrany životního prostředí budováním EMS systému environmentálního managmentu, zahrnuje opatření týkající se ochrany životního prostředí ve výrobním cyklu dodávek materiálů, ve vývoji a designu výrobku, ve výrobě a recyklaci a zohlednění životního prostředí během obchodních aktivit formou úspory energie a zdrojů a snižování odpadů.
 


 

Životní prostředí - vývoj nejvyšší kvality


Ředitelství Kawasaki vývojového centra je vybaveno mnoha testovacími zařízeními, které představují různé provozní podmínky. Zahrnuta je i testovací věž se 60-ti metrovým převýšením pro simulaci použití multi klimatizačních systémů v budovách.
Vytváříme nové produkty, které přesahují vymezený vývoj a normy kvality a které splňují potřeby nové generace a současně i požadavky dnešního trhu.


Kawasaki vývojové centrum a testovací věž
se 60-ti metrovým převýšením

 

Všechny technologie pro úsporu energie

Rozmanitost atraktivních a světových technologií a zařízení, které spoří energii, jenž jsou začleněny do všech produktů s cílem energetické úspory po celý rok.Motory ALL DC šetří energii po celý rok


Výroba všech motorů DC znamená snížení ztrát el. energie a spotřeba energie je podstatně redukována. Navíc, jsou možné vysoké otáčky motoru ventilátoru, účinnost výměny tepla je zvýšena a roční spotřeba energie se šetří zvýšeným prouděním vzduchu.


    Motor ventilátoru s axiální mezerou


Kompaktní velikost s 1,5 vyšším výkonem zvyšuje rotační účinnost o 10%. Naše technologie simulace elektromagnetického pole umožňuje nízké vibrace a hlučnost.
Vysoce výkonný 2 - cylindrový rotační kompresor DC inverterového typu
Vysoce výkonný dvoucylindrový rotační kompresor se využívá pro velkokapacitní splitové systémy. Optimalizací vnitřní struktury kompresoru bylo dosaženo o 5% vyšší účinnosti než u běžných kompresorů stejné třídy.
Vektorový Pam inverter (I - PAM + vektorové řízení)


El. napětí kompresoru a načasování připojení proudu jsou rozšířeny. Toto je pokročilá technologie PAM řídícího systému, který zvyšuje maximální rychlost kompresoru a účinnost provozu.

                                  Miniaturizace běžného                       Vektorový PAM
                                  kompresoru                                         Je ještě silnější díky nově vyvinutému
                                                                                              řízení motoru kompresoru o vysokém
                                                                                              výkonu "Vektorové PAM technologie" 

 

I - PAM řízení (PAM + IPM)

 
IPM deska umožní, aby běžné inverterové PAM řízení získalo vysoké napětí a vyšší výkon
v době zahájení provozu. Stávající teplota je udržována pomocí nízkého napětí během stabilního provozu. Tudíž se zvýší výkon a ušetříte více energie než u běžných inverterových modelů. 
 

Třída A
Prověřená důvěra


Naše modely se vypracovaly na pozici "třídy A", nejvyšší normu úspory energie, která se uvádí na nálepkách
s energetickými údaji v Evropě.
Hodnocení energetické účinnosti


Podle nové směrnice EC se identifikace hodnocení klimatizačních zařízení v domácnostech stává povinností. Cílem je poskytnout zákazníkům jasné a objektivní informace týkající se úspory energie a podpořit je ve výběru produktů, které neničí životní prostředí. Štítek s energetickými údaji bude na displejích v obchodě. Štítek s hodnocením "A" znamená nejvyšší účinnost. Brzy se tyto štítky a hodnocení objeví v obchodech, které prodávají klimatizace. Pro lepší srozumitelnost uvádíme informace, které budou označeny na každém modelu.