Nabízíme Zajímavosti a novinky
Vítejte na webu klimatizacebrno.cz

Specializujeme se na kompletní dodávky klimatizací Fujitsu v Brně a blízkém okolí, po domluvě zajistíme montáž i servis do větších vzdáleností.

01.06.2014

Jak vyzrát na letní parné dny? Klimatizace Brno Vám to usnadní.

A je to tady! Období léta a s ním vedra, kdy rtuť teploměru přesahuje venkovní teploty 35 stupňů. Hledáme alespoň malý kousek místa, kde bychom se mohli osvěžit, když je venku nesnesitelné dusno, ani záclona se nepohne a Vaším přáním je být u moře s drinkem v ruce. Nyní máte možnost to snadno

01.05.2014Doporučujeme

Firma TopRklima z Brna je specializovaná na montáž a servis klimatizací FUJITSU.

TopRklima

KLIMATIZACE BRNO
http://www.topr-klima.cz/


Kovárna Vytopil je umělecké kovářství v Brně s dlouholetou tradicí.

Profesionální dodávka klimatizace v Brně a blízkém okolí.

Klimatizace do bytu

Klimatizace se v posledních několika letech stala doslova nedílnou součástí moderních domů i bytů.

Klimatizaci do bytů si lidé pořizují především za účelem chlazení v letních měsících, kdy jednotka jako taková dokáže velmi efektivně a rychle ochladit okolní vzduch v místnosti. Také odvlhčit a zbavit jej i různých nečistot. 
Nové, dnes už standardní klimatizace se však dají využít i v chladných měsících jako tepelné čerpadlo, kdy je možno za minimum elektrické energie dosáhnout maximálního topného výkonu.
Díky špičkovým filtračním jednotkám zabudovaných v klimatizacích je možno s jejich pomocí vzduch vyčistit také o pachů a virů. Tato dispozice je využívaná především alergiky a doktory, kteří chtějí mít v ordinacích prostředí uzpůsobené pro léčbu pacientů.

Ze všech zmíněných informací vyplívá, že moderní klimatizace do bytu slouží jako multifunkční jednotky, které lze využít po celý rok. Záleží jen na Vás, jaké požadavky na klimatizaci máte.
V závislosti na dostupných funkcích se samozřejmě určuje i cena klimatizací. Díky moderním designům a materiálovým zpracováním může klimatizace sloužit nejen jako skvělý pomocník, ale také jako vhodný doplněk domácnosti.