Nabízíme Zajímavosti a novinky
Vítejte na webu klimatizacebrno.cz

Specializujeme se na kompletní dodávky klimatizací Fujitsu v Brně a blízkém okolí, po domluvě zajistíme montáž i servis do větších vzdáleností.

01.06.2014

Jak vyzrát na letní parné dny? Klimatizace Brno Vám to usnadní.

A je to tady! Období léta a s ním vedra, kdy rtuť teploměru přesahuje venkovní teploty 35 stupňů. Hledáme alespoň malý kousek místa, kde bychom se mohli osvěžit, když je venku nesnesitelné dusno, ani záclona se nepohne a Vaším přáním je být u moře s drinkem v ruce. Nyní máte možnost to snadno

01.05.2014Doporučujeme

Firma TopRklima z Brna je specializovaná na montáž a servis klimatizací FUJITSU.

TopRklima

KLIMATIZACE BRNO
http://www.topr-klima.cz/


Kovárna Vytopil je umělecké kovářství v Brně s dlouholetou tradicí.

Profesionální dodávka klimatizace v Brně a blízkém okolí.

Zachovejte chladnou hlavu s Topr-klima klimatizace Brno


Každý z nás si jistě vybaví, jak parná léta dokážou být, kdy rtuť teploměru přesahuje 30 °C, a my hledáme kousek místa, kde bychom se mohli alespoň trochu zchladit. Znáte tuto situaci? Nejraději bychom se viděli u bazénu nebo pod ledovou sprchou, ale pracovní povinnosti nám to nedovolují. Máme pro Vás řešení. 
 

Klimatizace BRNO

V dnešní době existuje na trhu velké množství firem, které nabízejí klimatizační jednotky různých druhů, výkonů i velikostí. Jak ale vybrat tu správnou klimatizaci? My Vám poradíme. Spektrum našich služeb je velmi rozsáhlé - realizujeme kompletní dodávku klimatizačních zařízení včetně montáže, zabýváme se dodávkou vzduchotechniky, průmyslového chlazení a mražení, autoklimatizací, tepelných čerpadel a dalšího. Klimatizace Brno Vám zajistí dodávku klimatizací především do kanceláří, bytů, ale i dalších objektů.
 

Firma TOPR KLIMA s.r.o. je autorizovaným dodavatelem klimatizací značek jako Fujitsu General, LG-Electronics, Toshiba, Midea a Sinclair. Spolehlivý provoz a kvalitu máte zajištěnou.
 

A proč si vybrat klimatizaci právě nás? Poradíme, zdarma a nezávazně k Vám přijedeme, probereme s Vámi veškeré detaily. V případě, že si zvolíte nás, uděláme pro Vás maximum. Víme, že většina z vás v pracovní dny nemá čas a pro nás není žádný problém přijet k vám o víkendu nebo ve svátek. Nezanecháme žádný nepořádek, vše po sobě uklidíme. Podívejte se na naše webové stránky a staňte se našimi spokojenými zákazníky. Zachovejte si s námi chladnou hlavu!