Nabízíme Zajímavosti a novinky
Vítejte na webu klimatizacebrno.cz

Specializujeme se na kompletní dodávky klimatizací Fujitsu v Brně a blízkém okolí, po domluvě zajistíme montáž i servis do větších vzdáleností.

01.06.2014

Jak vyzrát na letní parné dny? Klimatizace Brno Vám to usnadní.

A je to tady! Období léta a s ním vedra, kdy rtuť teploměru přesahuje venkovní teploty 35 stupňů. Hledáme alespoň malý kousek místa, kde bychom se mohli osvěžit, když je venku nesnesitelné dusno, ani záclona se nepohne a Vaším přáním je být u moře s drinkem v ruce. Nyní máte možnost to snadno

01.05.2014Doporučujeme

Firma TopRklima z Brna je specializovaná na montáž a servis klimatizací FUJITSU.

TopRklima

KLIMATIZACE BRNO
http://www.topr-klima.cz/


Kovárna Vytopil je umělecké kovářství v Brně s dlouholetou tradicí.

Profesionální dodávka klimatizace v Brně a blízkém okolí.

Jak vyzrát na letní parné dny? Klimatizace Brno Vám to usnadní.

A je to tady! Období léta a s ním vedra, kdy rtuť teploměru přesahuje venkovní teploty 35 stupňů. Hledáme alespoň malý kousek místa, kde bychom se mohli osvěžit, když je venku nesnesitelné dusno, ani záclona se nepohne a Vaším přáním je být u moře s drinkem v ruce. Nyní máte možnost to snadno změnit.

Dříve byla klimatizace považována za jakýsi přepych, který jsme si mohli dovolit jen na luxusní dovolené, dnes si ji můžete pořídit i Vy.

Naše ložnice a pokoje dětí se nacházejí většinou v podkroví, kde vnitřní teploty v létě dosahují vysokých hodnot, při kterých se jen stěží vyspíme. Nikoho určitě nebaví nekonečné převalování se celou noc, probouzení se vedrem, neustále zavřená okna, zatažené žaluzie a výsledek žádný. Vybavte si domácnost klimatizací, kterou můžeme jen doporučit.
 
Firmu TOPR KLIMA s.r.o. kompletně dodá klimatizační zařízení včetně montáže, navrhnou řešení klimatizace do všech místností, detailně vysvětlí podrobnosti. Klimatizace Brno splní všechny Vaše požadavky a příjemně Vás osvěží.
Dopřejte si klidný spánek i během léta! Je to tak jednoduché. Navštivte webové stránky, sjednejte si schůzku a překvapte léto dříve Vy, než nemile překvapí Vás!